Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Zahajujeme novou sezónu

Zahajujeme novou sezónu

Olomouc - Olomoučtí Kohouti zahájili přípravu na novou sezónu, v níž by určitě chtěli navázat na úspěch z té předchozí. Obhájit titul vícemistra české sledgehokejové ligy bude nesmírně obtížné, protože nebudou považováni za outsidera soutěže, na kterém se vylepšovalo skóre a získávaly body.

Sledge | zveřejněno v pondělí 14.07.2014

Slavnostní závěr » fotogalerie «

Slavnostní závěr

Olomouc - Olomoučtí sledgehokejoví Kohouti zakončili svou úspěšnou sezónu předáním medailí a poháru. Před zcela zaplněnou arénou zimního stadionu v Olomouci převzali z rukou náměstka primátora Ing. Ivo Vlacha, ikony olomouckého fotbalu Petra (Johna) Uličného a sportovního manažera Josefa Podlahy medaile a pohár pro vicemistry sledgehokejové ligy. Kohouti tak slavnostně ukončili sezónu, v níž se mísily úspěchy a nezdary, ale která nakonec vyvrcholila druhým místem. Klíčem k medailím byly první zápasy s Pardubicemi a poté senzační vyřazení Zlína v play off.

Všichni hráči a všichni, kteří je podporují, si zaslouží poděkování.

Sledge | zveřejněno v neděli 30.03.2014

Vícemistři!

Vícemistři!

Karlovy Vary - Kohouti byli Žralokům více než důstojným soupeřem. Po odevzdaném výkonu doma a vysoké porážce 2:7 se Kohouti představili v úplně jiném světle. Byl vidět vyrovnaný, bojovný hokej, v bouřlivé atmosféře.

Sledge | zveřejněno v sobotu 15.02.2014

Na Žraloky Kohouti neměli » fotogalerie «

Na Žraloky Kohouti neměli

Olomouc - Po slavnostním úvodu zahájeného státní hymnou a čestným buly náměstka primátora Ing. Ivo Vlacha začalo finálové utkání České sledgehokejové ligy.

Sledge | zveřejněno v neděli 02.02.2014

Pojďte s námi fandit!

Pojďte s námi fandit!

Sledge | zveřejněno v pátek 31.01.2014

SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili » fotogalerie «

SENZACE!!! Kohouti vyřadili favorita a mají jistou medaili

Zlín - V atraktivním víkendovém dvojzápase (semifinále play off) vyřadili Olomoučtí Kohouti vysoce favorizovaný celek SHK LAPP Zlín, který v základní části celé sledgehokejové ligy neztratil jediný zápas. Navíc na jeho ledě! Co na tom, že v posledním duelu před play off prohráli doma vysoko 8:0 a v prvním zápase vyřazovací části po tuhé bitvě, také v domácím zápase 2:0. Potvrdilo se, že v play off může být všechno jinak.

Sledge | zveřejněno v neděli 26.01.2014

Kohouti zbrojili na Zlín » fotogalerie «

Kohouti zbrojili na Zlín

Olomouc - Ve čtvrtek proběhl poslední trénink před zřejmě nejdůležitějším zápasem sezóny. Pod vedením kapitána Karla Veselého všichni, včetně realizačního týmu přistoupili k přípravě zodpovědně. Vzhledem k výsledku posledního zápasu, kdy Kohouti úspěšně vzdorovali náporu Zlína a rozhodující branku inkasovali dvě minuty před koncem základní hrací doby se dá zítra (25.1.2014,16:30) očekávat atraktivní zápas a rozhodně mužstvo nejede do Zlína s poraženeckou náladou. Spoléhat se Kohouti budou na svoji bojovnost a obětavost, bezchybné plnění taktických pokynů a v neposlední řadě na výkon reprezentačního brankáře Libora Hulína, který byl na mezinárodním turnaji v ruském Podolsku vyhlášen nejlepším brankářem.
Nezbývá než popřát hodně štěstí a držet palce v boji o medaili.

HOŠI BOJOVAT!

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 23.01.2014

Prohra se vztyčenou hlavou » fotogalerie «

Prohra se vztyčenou hlavou

Olomouc - Nesmírná bojovnost a obětavost, vyztužená obrana a excelentní výkon Libora Hulína, to byly hlavní atributy sobotního zápasu s favoritem soutěže SHL LAPP Zlín. Kohouti neprodali svou kůži zadarmo. Vysoká prohra z minulého týdne byla zapomenuta a domácí od prvních minut ukázali soupeři, že tento zápas pro něj nebude pocházka růžovým sadem.

Sledge | zveřejněno v sobotu 11.01.2014

« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek