Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Zbytečná prohra

Zbytečná prohra

Olomouc - Kohouti nastoupili do zápasu proti Českým Budějovicím s vědomím, že proti papírově stejnému soupeři nemají co ztratit. A to byla fatální chyba.

Sledge | zveřejněno v sobotu 07.11.2015

Oslabení Kohouti na Slováky nestačili » fotogalerie «

Oslabení Kohouti na Slováky nestačili

Dolný Kubín - Po těžkém souboji ve Zlíně, pokračovali Kohouti hned v 10:30 v neděli 18.10. s novým účastníkem české sledgehokejové ligy - Bencontem Dolný Kubín. Taktika byla od začátku zřejmá. S redukovanou sestavou se proti v podstatě slovenské reprezentaci hrát jinak než s bráněním a rychlými brejky nedá.

Sledge | zveřejněno v neděli 18.10.2015

Kohouti Ševce zle trápili » fotogalerie «

Kohouti Ševce zle trápili

Zlín - V sobotu sehráli Olomoučtí Kohouti utkání, které mělo dle papírových předpokladů jasného favorita. To bylo zřejmé hned na začátku, kdy se rozpoutal brutální kolotoč v obranné třetině hostů. Bylo jen otázkou času, kdy padne první gól.

Sledge | zveřejněno v sobotu 17.10.2015

Na Spartu tentokrát Kohouti neměli

Na Spartu tentokrát Kohouti neměli

Olomouc - V neděli 27.10. přijela změřit své síly na olomoucký zimák pražská Sparta. Sebevědomý, zkušený tým, podpořený účastí tří reprezentantů (Zdeněk Krupička, Jiří Raul, Michal Vápenka) budil respekt. Přesto však Kohouti dlouho vzdorovali a po první třetině, ve které navázali na výkon proti Pardubicím, drželi nadějný stav 0:1. Zdálo se zápas bude nadále dramatický.

Sledge | zveřejněno v neděli 27.09.2015

Prohra na úvod s tradičním soupeřem

Prohra na úvod s tradičním soupeřem

Olomouc - Olomoučtí Kohouti zahájili sezónu s tradičním úvodním rivalem - Mustangy z Pardubic. Značně obměněnou a novými hráči doplněnou olomouckou soupisku čekal těžký soupeř. Pikantní na tomto zápase byl i fakt, že proti Kohoutům nastoupil jejich bývalý spoluhráč - Bernhard Hering. Ten spolu s reprezentantem Pavlem Kubešem tvořili hlavní údernou sílu Mustangů. Kohouti se však nezalekli, byť po počátečním náporu třikrát během 13 minut inkasovali. Před koncem 1. třetiny však dokázal výborně hrající Karel Veselý snížit na 1:3.

Sledge | zveřejněno v sobotu 26.09.2015

Poslední zápas sezóny

Poslední zápas sezóny

Olomouc - I když to vypadalo, že si Kohouti už v této sezóně nezahrají, nakonec přijali výzvu od HC Studénka k přátelskému utkání v sobotu 28.3.2015.

Sledge | zveřejněno v sobotu 28.03.2015

Rozloučení se sezónou » fotogalerie «

Rozloučení se sezónou

Olomouc - Olomoučtí Kohouti sehráli pravděpodobně poslední zápas této sezóny. Využili nabídku reprezentace Slovenska, účastníka Mistrovství světa ve sledge hokeji a sehráli 31.1.2015 přátelské utkání.

Sledge | zveřejněno v sobotu 31.01.2015

Souboj Kohoutů vs. Slovensko

Souboj Kohoutů vs. Slovensko

Sledge | zveřejněno v pátek 30.01.2015

« 1 2 3 4 5 6 ... 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek