Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Olomouc a Zlín 1:1

Olomouc a Zlín 1:1

V neděli večer se na zimním stadionu v Uničově uskutečnilo utkání 10. kola České sledge hokejové ligy. V moravském derby hostila Olomouc loňského mistra Zlín. Zápas se musel líbit početnému publiku.

Sledge | zveřejněno v neděli 14.12.2003

K. Vary a Olomouc 1:4

K. Vary a Olomouc 1:4

Ihned po sobotním zápase s Budějovicemi vyrazili Olomoučtí na cestu do Karlových Varů, kde se hrálo už od půl deváté ráno. Kohouti začali očekávaným náporem. Snažili se střílet a kombinovat v útočné třetině.

Sledge | zveřejněno v neděli 23.11.2003

České Budějovice a Olomouc 1:2

České Budějovice a Olomouc 1:2

Olomoučtí Kohouti jeli v sobotu na jih Čech oplatit Českým Budějovicím domácí porážku 1:4. Zápas se ovšem začal vyvíjet lépe pro domácí, kteří byli aktivnější v útočné fázy. V první třetině ale Olomoučtí pozorně bránili a udrželi čisté konto. Na začátku druhé třetiny poslal domácí do vedení Tomáš Kvoch.

Sledge | zveřejněno v sobotu 22.11.2003

Olomouc a Č. Budějovice 1:4

Olomouc a Č. Budějovice 1:4

V 6. kole České sledge hokejové ligy přivítali Olomoučtí Kohouti na uničovském ledě nováčka soutěže České Budějovice. Ty před začátkem sezóny získaly zkušeného reprezentanta Tomáše Kvocha. Na jejich hře to bylo znát.

Sledge | zveřejněno v neděli 09.11.2003

Zlín a Olomouc 2:0

Zlín a Olomouc 2:0

Až v 5. kole naší nejvyšší soutěže sledge hokejistů okusili Olomoučtí Kohouti porážku. Na horké půdě favorita ligy ve Zlíně prohráli ve vyrovnaném duelu 0:2.

Sledge | zveřejněno v sobotu 25.10.2003

Olomouc a Kolín 3:0

Olomouc a Kolín 3:0

Favoritem tohoto zápasu byli jednoznačně Olomoučtí. Na začátku to ovšem nebylo znát. Po úvodním oťukávání se střídala jedna šance za druhou na obou stranách. Hra byla vyrovnaná, hrál se kombinační pěkný hokej.

Sledge | zveřejněno v neděli 05.10.2003

Kolín a Olomouc 1:3

Kolín a Olomouc 1:3

Olomoučtí Kohouti se do svého soupeře pustili bez respektu. Po úvodním oťukávání dostal Olomouc do vedení Libor Geier, který se dokázal v mele před bránou nejlépe zorientovat. Kohoutům se dařilo získávat kotouče ve středu hřiště, hrozili také několika nebezpečnými brejky.

Sledge | zveřejněno v neděli 21.09.2003

Olomouc a  Karlovy Vary 8:0

Olomouc a Karlovy Vary 8:0

Favoritem tohoto utkání byli Olomoučtí. Sledge hokejový klub Karlovy Vary vznikl teprve před pár týdny a na ledě to bylo znát. V první třetině nám trochu svazovala ruce tréma, ale Libor Geier ukázal, že střílet nezapomněl.

Sledge | zveřejněno v neděli 07.09.2003

« 1 ... 30 31 32 33 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek