Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Skončila sezóna sledge hokeje

Skončila sezóna sledge hokeje

O víkendu 19. a 20. března 2004 skončila odehráním play-off České sledge hokejové ligy sezóna. Olomoučtí Kohouti v ní obsadili 3. místo, když je o postup do finále připravil nesprávný verdikt rozhodčích Pelanta a Rosického, kteří uznali neregulérní gól Kaliny 32 vteřin před koncem semifinále s pozdějším mistrem Českými Budějovicemi. V souboji o bronzové medaile porazili Kohouti Kolín 4:0. Olomoučtí měli sice za svůj cíl postup do finále, ale vzhledem k tomu, že sezónu z ekonomických důvodů málem nedohráli, lze i toto umístění považovat za úspěch. Olomouckým sledge hokejistům se stále nepodařilo získat generálního sponzora na zaplacení tréninků, výstroje, kterou mají zatím půjčenou ze Zlína a cest na zápasy a turnaje do jiných měst.

Sledge | zveřejněno v neděli 04.04.2004

Tabulky a výsledky 2003/2004

Sledge | zveřejněno ve čtvrtek 01.04.2004

Olomouc a Kolín 4:0

Olomouc a Kolín 4:0

V sobotu odpoledne se Kohouti utkali v boji o 3. místo s Kolínem. Už ve 4. minutě ujel olomouckým zadákům Krupička, ale Veselý jeho střelu naštěstí lapil. O minutu později netrefil odkrytou bránu po přihrávce Hornicha a Derky Libor Geier.

Sledge | zveřejněno v sobotu 20.03.2004

Č. Budějovice a Olomouc 1:0

Č. Budějovice a Olomouc 1:0

Kohouti hráli v pátek večer na zimním stadionu v Č. Budějovicích důležitý zápas, na který se pořádně připravili. Obě mužstva začala opatrně. V 8. minutě měl obrovskou šanci Libor Geier. Dostal se sám před gólmana, ale trefil právě jeho. O minutu později se vyznamenal olomoucký brankář Veselý, který chytil téměř nepolapitelnou střelu.

Sledge | zveřejněno v pátek 19.03.2004

Olomouc a Kolín 3:1

Olomouc a Kolín 3:1

V neděli odpoledne se na zimním stadionu v Olomouci utkali olomoučtí Kohouti s Kolínem. Po lehčím začátku se Kohouti do svého soupeře pořádně pustili a v 9. minutě skóroval Brix, který tak vstřelil svůj první gól vůbec. Hned o minutu později už olomoučtí vedli 2:0, když se dokázal prosadit Libor Geier. Kolín sice na začátku druhé třetiny zásluhou Chadraby snížil, ale ve 23. minutě se trefil Hornich a uzavřel tak skóre na konečných 3:1.

Sledge | zveřejněno v neděli 07.03.2004

Olomouc a České Budějovice 0:1

Olomouc a České Budějovice 0:1

V sobotu čekal Kohouty v Uničově těžký zápas proti Českým Budějovicím. Olomoučtí nehráli špatně. Dvakrát jeli dokonce sami na bránu, konkrétně Geier a Hornich, ale gól se jim dát nepodařilo.

Sledge | zveřejněno v sobotu 06.03.2004

Kolín a Olomouc 1:4

Kolín a Olomouc 1:4

V neděli brzo ráno se Kohouti utkali na stejném stadionu s Kolínem. Olomoučtí ovšem hráli bez Libora Hulína, který právě kvůli zmiňovanému zranění nemohl nastoupit. Tím pádem se rozpadla celá obrana.

Sledge | zveřejněno v neděli 22.02.2004

Č. Budějovice a Olomouc 3:1

Č. Budějovice a Olomouc 3:1

V sobotu v podvečer čekal Kohouty v Budvar aréně zápas s domácími Jihočechy. Olomoučtí vzali tuto prolínací část jako přátelské zápasy, protože do této soutěže nastoupili s bodovým bonusem ze základní části a o postupujících bylo prakticky rozhodnuto. Zápas se podle toho i odvíjel.

Sledge | zveřejněno v sobotu 21.02.2004

« 1 ... 30 31 32 33 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek