Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Tabulky a výsledky 2004/2005

Sledge | zveřejněno v pátek 01.04.2005

Sledge hokejisté Olomouce získali titul

Sledge hokejisté Olomouce získali titul

V Olomouci jsou nejlepší sledge hokejisté této sezóny. Rozhodlo o tom play off České sledge hokejové ligy, které proběhlo ve Zlíně. Titul je o to víc cennější, že Kohouti do vyřazovacích bojů nastupovali v roli outsidera, ovšem převálcovali každého, kdo se jim postavil do cesty. Sledge hokejisté Olomouce jsou zaslouženě mistry České republiky ve sledge hokeji.

Sledge | zveřejněno v pátek 11.03.2005

Sledge hokejisté jsou po základní části třetí

Sledge hokejisté jsou po základní části třetí

Olomoučtí sledge hokejisté sice v Poděbradech, kde se o víkendu konalo poslední kolo základní části České sledge hokejové ligy, dvakrát vyhráli, přesto v tabulce zůstali na třetím místě za Zlínem a Karlovými Vary. Kohouti nejprve v sobotu odpoledne rozstříleli Kolín a v neděli dopoledne porazili loňské mistry, České Budějovice.

Sledge | zveřejněno v sobotu 05.02.2005

Sledge hokejisté Olomouce remizovali se Zlínem

Sledge hokejisté Olomouce remizovali se Zlínem

Pouze jedinou branku vstřelili olomoučtí sledge hokejisté v Písku, kde se o víkendu uskutečnila 1. část 3. kola České sledge hokejové ligy. Ta jim však přinesla cenný bod za remízu se Zlínem. Den předtím Kohouti podlehli Karlovým Varům.

Sledge | zveřejněno v sobotu 15.01.2005

Kohouti dvakrát vyhráli

Kohouti dvakrát vyhráli

Čtyři body za dvě výhry si vezou olomoučtí sledge hokejisté ze 2. části 2. kola České sledge hokejové ligy, která se uskutečnila v Karlových Varech. V sobotu nejprve porazili Kolín a v neděli vyhráli nad Českými Budějovicemi rozdílem třídy. Kohouti se tak posunuli na druhé místo v tabulce.

Sledge | zveřejněno v sobotu 11.12.2004

Kohouti nepřivezli ze Zlína ani bod

Kohouti nepřivezli ze Zlína ani bod

Na neplodnost v koncovce znovu doplatili olomoučtí sledge hokejisté. V rámci 1. části 2. kola České sledge hokejové ligy, která se o víkendu uskutečnila ve Zlíně, nestačili nejprve na Karlovy Vary a pak ani na Zlín. V obou utkáních dohromady vstřelili pouze jediný gól.

Sledge | zveřejněno v sobotu 13.11.2004

Kohouti jsou po 1. kole druzí

Kohouti jsou po 1. kole druzí

V sobotu a v neděli 16. a 17. října se na zimním stadionu v Poděbradech uskutečnila druhá část 1. kola České sledge hokejové ligy. Kohouti si jeli pro dvě vítězství. To se jim však nepodařilo, ale i přesto se posunuli v tabulce na 2. pozici za Zlín.

Sledge | zveřejněno v sobotu 16.10.2004

Sledge hokejisté jednou vyhráli a jednou prohráli

Sledge hokejisté jednou vyhráli a jednou prohráli

11. a 12. září se na zimním stadionu v Olomouci konalo 1. kolo České sledge hokejové ligy. Odehrály se celkem čtyři zápasy, z toho dva hrála domácí Olomouc. Nejprve v sobotu dopoledne dokázala porazit K. Vary, ale v neděli už nestačila na Zlín.

Sledge | zveřejněno v sobotu 11.09.2004

« 1 ... 29 30 31 32 33 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek