Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Hornich opouští Olomouc

Hornich opouští Olomouc

Martin Hornich (* 1976) se rozhodl odejít z olomouckého sledge hokejového klubu. Olomouc tak přijde o svého klíčového hráče, centra prvního útoku a skvělého hecíře. Devětadvacetiletý útočník odehrál za Hanáky během tří let dohromady 30 zápasů, ve kterých vstřelil 16 branek.

Sledge | zveřejněno v pátek 07.10.2005

Sledge hokejisté Olomouce hrají doma

Sledge hokejisté Olomouce hrají doma

Odčinit debakl z předchozích zápasů, překonat herní krizi a naplno bodovat, to jsou cíle olomouckých sledge hokejistů pro nadcházející dva zápasy 2. kola České sledge hokejové ligy, které se hrají na olomouckém zimním stadionu. Nejprve v sobotu 15. října od 21:00 hostí Kohouti České Budějovice, o den později se pak v Olomouci představí Kolín. Zápas začíná v 18:45. "Co se týká utkání s Českými Budějovicemi, tak to vidím padesát na padesát, co se týká Kolína, tak si troufám říci, že jsme favoritem," odhadl šance Olomouckých trenér Janák. Vstup na obě utkání je tradičně zdarma a všichni fanoušci jsou zváni. Přijďte povzbudit olomoucké sledge hokejisty na jejich cestě za prvními ligovými body!

Sledge | zveřejněno v pátek 30.09.2005

Třetí víkend v říjnu hrají Kohouti doma

Třetí víkend v říjnu hrají Kohouti doma

Třetí říjnový víkend se konečně dočkají olomoučtí sledge hokejoví fanoušci. Poprvé od zisku titulu se totiž olomoučtí sledgemani představí na domácí půdě (v Olomouci nebo Uničově). V současné době se překvapivě sledge hokejisté nacházejí až na poslední příčce v tabulce, když v prvním kole prohráli v Karlových Varech 1:4 a v holešovické T-Mobile aréně podlehli Spartě vysoko 0:7. Z toho vyplývá jasný cíl, povinný zisk čtyř bodů. Olomouc hraje nejprve v sobotu 15.10. s Českými Budějovicemi, o den později hostí Kolín. Oba duely budou jistě velice těžké i přesto, že Kohouti jsou papírovými favority. Kolín nic nedá zadarmo a Jihočeši se budou rvát o každý bod. Přesné začátky zápasů přineseme s předstihem na těchto stránkách.

Sledge | zveřejněno v úterý 20.09.2005

Hned na úvod ligy se zrodilo několik překvapení

Hned na úvod ligy se zrodilo několik překvapení

Již v prvním kole České sledge hokejové ligy se zrodilo několik překvapivých a zároveň zajímavých výsledků. Oba finalisté loňského ročníku nedokázali získat ani bod, Zlín prohrál na Spartě 0:1 a v Karlových Varech 0:5. Olomouc prohrála s K. Vary sice "jen" 1:4, zato v Praze dostala pořádnou lekci, když ji Sparta deklasovala v poměru 0:7. Takové divoké výsledky jistě nikdo nečekal, nicméně je třeba říci, že Sparta si vítězství zasloužila. Jediným zápasem, který skončil podle papírových předpokladů, byl duel na jihu Čech, ve kterém České Budějovice porazily Kolín 4:0. Uvidíme, jak se povede poraženým týmům v dalším kole České sledge hokejové ligy. Olomouc stejně jako Zlín hostí Kolín a Č. Budějovice, v přímém souboji o první místo si to pak rozdají Karlovy Vary s pražskou Spartou. Při přesunu z K. Varů do Prahy nezapomněli olomoučtí sledge hokejisté ani na zesnulého Ivana Hlinku, u jehož pomníku zapálili svíčku.

Sledge | zveřejněno v pondělí 12.09.2005

Z mlhy Kohouti nevytěžili ani bod

Z mlhy Kohouti nevytěžili ani bod

Výsledkově jeden z nejhorších víkendů prožili Olomoučtí Kohouti. Nejenže v prvním kole České sledge hokejové ligy nebodovali, ale soupeři jim udělili lekci z produktivity a porazili Olomouc rozdílem třídy. Ve všech zápasech (jak v Karlových Varech, kde místy klesla viditelnost jen na 5 metrů, tak i v pražské T-Mobile aréně, kde byly větráky mimo provoz) komplikovala hru oběma týmům silná mlha.

Sledge | zveřejněno v sobotu 10.09.2005

Cesta za obhajobou začíná na západě Čech

Cesta za obhajobou začíná na západě Čech

V západních Čechách, konkrétně v Karlových Varech, začíná obtížná cesta za obhajobou mistrovského titulu. Olomoučtí sledge hokejisté se v sobotu 10. září představí na ledě 3. celku uplynulé sezóny České sledge hokejové ligy, Karlových Varů. Zápas začíná 15 minut po 18. hodině a Olomouci bude chybět Tomáš Kvoch, který přestoupil do Sparty, Martina Holušová a s největší pravděpodobností i Stanislav Havlík.

Sledge | zveřejněno v sobotu 03.09.2005

Soustředění 2005

Soustředění 2005

Od neděle 31. července absolvovali olomoučtí sledge hokejisté letní soustředění v Lanžhotě. Počasí Kohoutům přálo, takže vše proběhlo bez problémů. Hlavní náplní byla stejně jako loni jízda na handbiku, dále několik tréninků na břeclavském zimním stadionu, kruhové tréninky, posilování a míčové hry. Na závěr soustředění sehráli Kohouti zápas. Jelikož žádný z pozvaných soupeřů nedorazil, zahráli si sledge hokejisté alespoň modelový zápas červené pětky proti bílé, který sledovalo i několik nadšených hokejových fanoušků.

Sledge | zveřejněno v pondělí 15.08.2005

Soustředění proběhlo bez problémů, příprava pokračuje » fotogalerie «

Soustředění proběhlo bez problémů, příprava pokračuje

Letní soustředění absolvovali olomoučtí sledge hokejisté v právě uplynulém týdnu. Kohouti trénovali stejně jako loni v Lanžhotě, kde znovu byly ideální podmínky. Letos navíc přibyly i tréninky na ledě v nedaleké Břeclavi a jeden modelový zápas "červené pětky proti bílé". První dny bylo počasí výborné, hráči toho využili a trénovali na handbiku nebo posilovali, odpoledne potom hráli basketbal či florbal. Od čtvrtka potom jezdili na zimní stadion do Břeclavi. Tam měli olomoučtí sledge hokejisté díky místní radnici led zdarma. V sobotu potom odehráli modelový zápas, ve kterém červená pětka porazila bílou 3:0.

Sledge | zveřejněno v neděli 07.08.2005

« 1 ... 28 29 30 31 32 ... 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek