Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Sledge hokej

Úvodní strana » Sledge hokej

Souvisejicí články

Kohouti podruhé nestačili na Mustangy, neuhlídali Heringa

Kohouti podruhé nestačili na Mustangy, neuhlídali Heringa

Jen šestnáct hodin poté, co se Kohouti s Mustangy střetli na pardubickém ledě, představily se oba týmy také v Olomouci. Také tam ovšem pokračovalo trápení Hanáků a Pardubice si během první třetiny vytvořily pohodlný náskok. Ve druhé části vykřesal drobnou naději Miroslav Stašák, ale to bylo ze strany domácích vše. V odvetném utkání tak Kohouti podlehli Pardubicím vysoko, 1:7.

Sledge | zveřejněno v neděli 26.11.2017

Pardubice zdolaly Olomouc s čistým kontem

Pardubice zdolaly Olomouc s čistým kontem

Kohouti nevyužili tři velké šance, naopak pardubický Pavel Kubeš otevřel skóre trochu šťastnou trefou. Ve druhé části Kubeš navýšil vedení, ve třetí se prosadil Lukáš Kořínek a gólový účet uzavřel opět Kubeš, který tak zkompletoval hattrick. Čisté konto si připsal domácí brankář Boček. Na konci se strhla menší potyčka, po které musel odejít do kabiny olomoucký Radim Mikuš

Sledge | zveřejněno v sobotu 25.11.2017

V oslabené sestavě na Karlovy Vary

V oslabené sestavě na Karlovy Vary

Do Karlových Varů odjížděli Olomoučtí sledge hokejisté pouze v sedmi lidech a to ještě musel nastoupit trenér, aby splnili předepsaný počet hráčů.

Sledge | zveřejněno v sobotu 04.11.2017

Olomouc prohrála na ledě mistrovského Zlína 0:6

Olomouc prohrála na ledě mistrovského Zlína 0:6

Ve velmi poklidném tempu se nesl zápas 4. kola mezi Zlínem a Olomoucí. Hanáci sice byli před zápasem se sedmi body na druhé pozici, proti vedoucímu LAPPu už ale poprvé v sezóně Kohouti vyšli bodově naprázdno. Hosté vzdorovali Zlínu jen pár minut, domácí nakonec zvítězili 6:0 a usadili se s plným ziskem dvanácti bodů do čela tabulky. Gólman SHK LAPP Zlín Jan Matoušek nemusel v utkání zasahovat

Sledge | zveřejněno v neděli 22.10.2017

Kohouti berou z vyrovnaného utkání se Studénkou všechny body!

Kohouti berou z vyrovnaného utkání se Studénkou všechny body!

Rožnov pod Radhoštěm - Třetí kolo české sledgehokejové ligy nabídlo mimo jiné utkání, ve kterém se potkaly dva čtyřbodové celky. Studénka v Rožnově pod Radhoštěm přivítala olomoucké Kohouty a hledat favorita bylo opravdu velmi těžké. To se nakonec skutečně potvrdilo, šťastnější byli hosté, kteří nakonec brali všechny tři body.

Sledge | zveřejněno v sobotu 21.10.2017

Olomouc vybojovala senzační bod se Spartou

Olomouc vybojovala senzační bod se Spartou

Olomouc - Druhé kolo nejvyšší tuzemské sledge hokejové ligy přineslo velké překvapení, kdy Olomouc na domácím ledě vybojovala bod se Spartou. Oba celky se dlouhou dobu přetahovala o každý puk, velmi vyrovnaný duel tak nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V této dovednostní soutěži se nakonec z bodu navíc radovali Pražané.

Sledge | zveřejněno v neděli 24.09.2017

Olomouc na úvod sledge hokejové ligy zdolala oslabené České Budějovice

Olomouc na úvod sledge hokejové ligy zdolala oslabené České Budějovice

Olomouc - O L O M O U C ? První kolo nové sledge hokejové sezóny přineslo souboj dvou soupeřů prvního loňského kola play-out, Olomouce a Českých Budějovic. Hosté z Čech přijeli na Moravu ve značně oslabené sestavě a především proto Kohouti od začátku svého soupeře přehrávali, což korunovali jednou brankou v každé třetině.

SOHO Olomoučtí Kohouti ? Motor sledge České Budějovice 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Stašák (Korman, Jedlička), 30. Stašák, 44. Novák (Pabst)vyloučení 1:1 využití 0:0 v oslabení 0:0.

Sledge | zveřejněno v sobotu 23.09.2017

Čtvrté kolo E.P.C. Management ligy

Čtvrté kolo E.P.C. Management ligy

Olomouc - Ve čtvrtém kole na sebe narazily týmy Olomouce a Pardubic, kdy se odehrál jeden zápas v sobotu v Pardubicích a odveta se hrála následující den v neděli v Olomouci. Tím to se uzavřela první polovina letošní sezóny.

Sledge | zveřejněno v úterý 15.11.2016

« 1 2 3 4 5 ... 34 »

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek