Zlín a Olomouc 2:0

Úvodní strana » Archiv » Zlín a Olomouc 2:0

Až v 5. kole naší nejvyšší soutěže sledge hokejistů okusili Olomoučtí Kohouti porážku. Na horké půdě favorita ligy ve Zlíně prohráli ve vyrovnaném duelu 0:2.

Přitom zápas se vyvíjel dobře. Hosté věděli, že i bod má pro ně obrovskou cenu a proto vycházeli ze zajištěné obrany a snažili se o brejky. Několikrát se dokonce podařilo přečíslit zlínskou obranu, ovšem kromě několika střel z toho nebylo nic. Olomouc velice dobře bránila a snažila se nepouštět zlínské hráče ke střelám. Hrál se vyrovnaný a krásný hokej, který se musel několika divákům, kteří si v sobotním mrazivém ránu našli cestu na zlínský zimní stadión, líbit. Ovšem ve 3. třetině hned 30 vteřin po začátku se zlínští Medvědi ujali vedení, když jejich střelu gólman Titl pouze vyrazil a pro Krivoše již nebyl problém trefit prázdnou bránu. Olomoučtí se snažili o vyrovnání, nicméně o 7 minut později se gólová situace opakovala jako přes kopírák. Jen zakončovatelem byl tentokrát Pavel Julina. Kohouti se ještě snažili o zvrat, ale přes důslednou obranu sedících Medvědů se nedokázali gólově prosadit. Libor Geier tentokrát nepotvrdil střeleckou formu, když dvakrát minul prázdnou branku. Zápas se hrál v přátelské atmosféře.

GÓLY: 30:31 Krivoš, 37:17 Pavel Julina

VYLOUČENÍ: Zapletal ? 20:27 Geier

TŘETINY: 0:0, 0:0, 2:0

SESTAVA OLOMOUCE: 8 Zdeněk Titl, 2 Libor Hulín  ,,C?, 4 Dušan Omámík, 6 Vladimír Vaverka, 7 Martin Hornich, 9 Stanislav Havlík, 10 Libor Geier, 11 Miloš Derka, 12 Miloslav Smékal, 15 Martin Brix