Olomouc a Kolín 3:0

Úvodní strana » Archiv » Olomouc a Kolín 3:0

Favoritem tohoto zápasu byli jednoznačně Olomoučtí. Na začátku to ovšem nebylo znát. Po úvodním oťukávání se střídala jedna šance za druhou na obou stranách. Hra byla vyrovnaná, hrál se kombinační pěkný hokej. První třetina proto skončila 0:0. Ve druhé třetině se Kohouti do Kolína pořádně opřeli a Libor Geier znovu dokázal, proč zrovna on je nejlepším střelcem. Kotouč napálil po zemi k tyči. Druhá třetina skončila vítězstvím Olomouce. Hned na začátku třetí třetiny Libor Geier nahrál Martinu Hornichovi a ten neměl problém trefit prázdnou branku. Na konci zápasu Kohouti hráli v oslabení. Kolín se snažil ještě snížit, nicméně po vyhraném buly Martina Hornicha se perfektně od modré trefil znovu Libor Geier a Kohouti tak zvítězili 3:0. Zápas sledovalo zhruba 70 diváků.
GÓLY: 20:34 a 44:54 Geier, 31:03 Hornich

VYLOUČENÍ: 28:08, 30:25, 43:00 Derka - 9:57 Krupička

TŘETINY: 0:0, 1:0, 2:0

SESTAVA OLOMOUCE: 1 Zdeněk Titl, 2 Libor Hulín  ,,C?, 4 Dušan Omámík, 5 Rostislav Staněk, 6 Vladimír Vaverka, 7 Martin Hornich, 9 Stanislav Havlík, 10 Libor Geier, 11 Miloš Derka, 12 Miloslav Smékal, 13 Milan Sázel, 15 Martin Brix