Olomouc a Karlovy Vary 8:0

Úvodní strana » Archiv » Olomouc a Karlovy Vary 8:0

Olomouc a  Karlovy Vary 8:0

Favoritem tohoto utkání byli Olomoučtí. Sledge hokejový klub Karlovy Vary vznikl teprve před pár týdny a na ledě to bylo znát. V první třetině nám trochu svazovala ruce tréma, ale Libor Geier ukázal, že střílet nezapomněl. První třetinu si vzal pod svou taktovku a svými dvěma góly psychicky pomohl celému týmu. Druhou třetinu si zase vzal na starosti překvapivě Milan Sázel, který nastoupil ke svému prvnímu utkání vůbec. Třikrát rozvlnil síť za karlovarským gólmanem Mišíkem a stal se tak prvním střelcem hattricku v celé historii olomouckých sledge hokejistů. Ve třetí třetině pak ještě konečně svým prvním gólem Libor Hulín a dvakrát Martin Hornich upravili skóre na konečných 8:0. Kohouti takto poprvé zvítězili a radují se tak ze zisku tří bodů.

GÓLY: 3x Milan Sázel, 2x Libor Geier, 2x Martin Hornich, Libor Hulín

VYLOUČENÍ: -

TŘETINY: 2:0, 3:0, 3:0

SESTAVA OLOMOUCE: 1 Zdeněk Titl, 2 Libor Hulín  (C), 5 Rostislav Staněk, 6 Vladimír Vaverka, 7 Martin Hornich, 9 Stanislav Havlík, 10 Libor Geier, 11 Miloš Derka, 12 Miloslav Smékal, 13 Milan Sázel, 15 Martin Brix

20. 9.2003 Praha ? Olomouc 0:5 kontumačně , 2.kolo ČSHL

Praha byla sice přihlášena do soutěže, nicméně ligu hrát nezačala. Olomoučtí Kohouti tak vyhráli kontumačně 5:0.