Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

České Budějovice a Olomouc 1:2

Úvodní strana » Archiv » České Budějovice a Olomouc 1:2

Olomoučtí Kohouti jeli v sobotu na jih Čech oplatit Českým Budějovicím domácí porážku 1:4. Zápas se ovšem začal vyvíjet lépe pro domácí, kteří byli aktivnější v útočné fázy. V první třetině ale Olomoučtí pozorně bránili a udrželi čisté konto. Na začátku druhé třetiny poslal domácí do vedení Tomáš Kvoch. Olomoučtí se z toho však rychle vzpamatovali a ještě v téže třetině otočili skóre ve svůj prospěch. Nejprve se po zemi trefil Miloš Derka a o necelé čtyři minuty později Martin Hornich. Ve třetí třetině se domácí pokoušeli o vyrovnání, ale díky důsledné obraně a skvělému brankáři Olomouce se tak nestalo a Kohouti se tak mohli radovat ze zisku důležitých tří bodů.

GÓLY: 17:14 Kvoch ? 24:56 Derka, 28:08 Hornich

VYLOUČENÍ: 16:53 Dvořák, 28:38 Hlaváč, 34:08 Klíma ? 16:53 a 22:06 Geier, 17:41 Staněk, 30:52  Derka

TŘETINY: 0:0, 1:2, 0:0

SESTAVA OLOMOUCE: 1 Jaromír Veselý, 4 Dušan Omámík, 6 Vladimír Vaverka, 7 Martin Hornich, 5 Rostislav Staněk, 9 Stanislav Havlík, 10 Libor Geier ,,C?, 11 Miloš Derka, 12 Miloslav Smékal ,,A?, 15 Martin Brix

zveřejněno v sobotu 22.11.2003

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com