Č. Budějovice a Olomouc 3:1

Úvodní strana » Archiv » Č. Budějovice a Olomouc 3:1

V sobotu v podvečer čekal Kohouty v Budvar aréně zápas s domácími Jihočechy. Olomoučtí vzali tuto prolínací část jako přátelské zápasy, protože do této soutěže nastoupili s bodovým bonusem ze základní části a o postupujících bylo prakticky rozhodnuto. Zápas se podle toho i odvíjel. Hráči Budějovic se však prali o sestavu na play off, a proto bojovali naplno. První třetina skončila bez branek, ale ve 2. třetině se Jihočeši dvěma rychle po sobě jdoucími góly ujali vedení. Olomoucký Geier sice potom snížil, nicméně ve 3. třetině přidal pojišťovací gól Kvoch a bylo rozhodnuto. Zápas pískali neobjektivní rozhodčí, kteří uložili i desetiminutový trest Hulínovi, který protestoval proti jednomu zákroku. Dva budějovičtí hráči do něj najeli tak, že mu zničili brusli a narazili žebra.

GÓLY: 18:04 a 33:16 Kvoch, 19:42 Klíma ? 20:18 Geier

VYLOUČENÍ: 21:38 Kalina, 33:42 Švec ? 16:11 Hulín, 25:25 Veselý, navíc Hulín 10 min.

TŘETINY: 0:0, 2:1, 1:0

SESTAVA OLOMOUCE: 1 Jaromír Veselý, 2 Libor Hulín, 3 Pavel Slanovodský, 6 Vladimír Vaverka, 7 Martin Hornich, 8 Martin Keller, 9 Stanislav Havlík, 10 Libor Geier ?C?, 11 Miloš Derka, 13 Milan Sázel, 15 Martin Brix