Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Berger vs. Kohouti

Úvodní strana » Archiv » Berger vs. Kohouti

Berger vs. Kohouti

V sobotu 27.12. se v odpolední pohodové povánoční atmosféře sešly oba týmy k dohrávce utkání.  Již před zápasem panovala mezi mužstvy dobrá nálada, Kohoutům již o nic nešlo a Žraloci si byly poměrně jistí. Již od prvních minut zápasu však bylo zřejmé, že hrát ligový zápas mezi svátky nebyl nejlepší nápad. Hrálo se ve vlažném tempu, hráče zřejmě tížily důsledky vánočního hodování. Utkání mělo jednoznačný průběh, zvláště když demoliční karlovarské duo Hrbek, Berger, odsoudilo všechny hráče do role poměrně bezvýznamného komparsu. Někdy se zdálo, že na ledě hraje pouze Jiří Berger, který se občas obešel i bez svých spoluhráčů. Z obrany Kohoutů si dělal trhací kalendář a zoufalému Kudelovi v brance nedával nejmenší šanci. Na druhou stranu karlovarský gólman v protější bráně pěkně mrznul a ani sporadické šance domácích jej nevyrušily z klidu. Za zmínku však stojí alespoň čestný úspěch kapitána Martina Nováka. Výsledek 1:8 zcela odpovídá obrazu hry.

Nakonec se oba týmy sešly na ledě k novoročnímu přípitku, který se tak stal alespoň trochu důstojnou tečkou za zápasem, který kromě výsledku patřil do kategorie podprůměrných.

KOHOUTI přejí všem fanouškům, rodinným příslušníkům a příznivcům sledgehokeje hodně štěstí, zdraví a nejen sportovních úspěchů v roce 2015.

Nashledanou v příští sezóně.

Autor: Pavel Večeřa

SOHO Olomoučtí Kohouti ? SKV Sharks Karlovy Vary

1:8

(0:3, 1:2, 0:3)

17. Novák (Stodola) ? 4. Forgo (Schneider, Hrbek), 9. Berger (Wágner), 13. Berger (Hrbek), 22. Berger (Hrbek), 26. Berger (Hrbek), 31. Berger (Hrbek), 33. Kovářík (Berger), 36. Forgo (Berger)

Převzato z: onlajny.cz

zveřejněno v sobotu 27.12.2014 | » fotogalerie

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com

Partneři ČSHL

noen PRE Exchange

Partneři

Rádio HANÁ Centrum pohybu

SOHO - Sportovní organizace handicapovaných Olomouc | Tvorba internetových stránek